Statecznik elektroniczny VOSSLOH ELXc 149.858 1x49W/T5
Kod produktu: VS149858
Opis i parametry techniczne
Stateczniki elektroniczne produkcji VOSSLOH-SCHWABE GmbH są produktami najwyższej jakości.
Do ich zalet należą:
- małe zużycie energii
- niewielkie gabaryty oraz waga
- natychmiastowy zapłon bez zjawiska efektu stroboskopowego, co ma miejsce w układach tradycyjnych z wykorzystaniem statecznika magnetycznego.
Statecznik ELXc - z ciepłym startem - przed uruchomieniem świetlówki podgrzewa przez około 1-2 sek. jej katody.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | ELXc 149.858 |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -15 C do 55 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 359 lm |
| Długość L1 | 350 mm |
| Szerokość b | 30 mm |
| Wysokość h | 21 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówka liniowa | |
| 1 x 49W T5 | |