Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC QTZ8 1x36/220-240
Kod produktu: 4008321863287
Opis i parametry techniczne
Korzyści ze stosowania produktu
- Kompaktowa obudowa
- Automatyczny restart po wymianie lampy
Obszar zastosowań
- Budynki publiczne
- Hale sportowe
- Linie świetlne
- Przeznaczony do opraw o klasie ochronności I
Cechy produktu
- Napięcie zasilania: 220…240 V
- Napięcie sieciowe: 198…264 V
- Częstotliwość linii: 50 Hz | 60 Hz
- Wskaźnik sprawności energetycznej EEI: A2
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QTZ8 1X36/220-240V |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -15 C do 50 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 150 mm |
| Długość L1 | 140 mm |
| Szerokość b | 40 mm |
| Wysokość h | 28 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki liniowe | |
| 1 x 36W T8 | |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA