Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC QTP-OPTIMAL 2X54-58/220-240
Kod produktu: 4008321880253
Opis i parametry techniczne
Stateczniki elektroniczne QUICKTRONIC QTP-OPTIMAL do świetlówek kompaktowych i liniowych:
- gorący zapłon świetlówki w ciągu 1,5 s
- automatyczne odłączenie zabezpieczające uszkodzonej lub zużytej świetlówki
- automatyczne ponowne włączenie po wymianie świetlówki
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QTP-OPTIMAL 2x54-58 |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -20 C do 50 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 360 mm |
| Długość otworów montażowych | 350 mm |
| Szerokość b | 30 mm |
| Wysokość h | 21 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki kompaktowe | Świetlówki liniowe |
| 2 x DULUX L 55W | 2 x T5 54W |
| 2 x T8 58W | |