Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC QTP-OPTIMAL 2X18-40/220-240
Kod produktu: 4008321873767
Opis i parametry techniczne
Zalety produktu:
- małe zużycie energii
- niewielkie gabaryty oraz waga
- natychmiastowy zapłon bez zjawiska efektu stroboskopowego, co ma miejsce w układach tradycyjnych z wykorzystaniem statecznika magnetycznego.
- ciepły start - przed uruchomieniem świetlówki podgrzewa przez około 1-2 sek. jej katoda.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QTP-OPTIMAL |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -20ºC do 50ºC |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 360 lm |
| Długość L1 | 350 mm |
| Szerokość b | 30 mm |
| Wysokość h | 21 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki kompaktowe | |
| 2 x DULUX L 18W (2G11) | 2 x DULUX F 18W (2G10) |
| 2 x DULUX L 24W (2G11) | 2 x DULUX F 24W (2G10) |
| 2 x DULUX L 36W (2G11) | 2 x DULUX F 36W (2G10) |
| 2 x DULUX L 40W (2G11) | |
| Świetlówki liniowe | |
| 2 x 24W T5 | |
| 2 x 39W T5 | |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA