Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC QT-FQ 2X80/220-240
Kod produktu: 4050300825564
Opis i parametry techniczne
Stateczniki elektroniczne QUICKTRONIC QT-FQ do świetlówek kompaktowych i liniowych:
- gorący zapłon świetlówki w ciągu 1,5 s
- automatyczne odłączenie zabezpieczające uszkodzonej lub zużytej świetlówki
- automatyczne ponowne włączenie po wymianie świetlówki
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QT-FQ 2x80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -20 C do 50 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 423 mm |
| Długość L1 | 415 mm |
| Szerokość b | 30 mm |
| Wysokość h | 21 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki kompaktowe | Świetlówki liniowe |
| 2 x DULUX L 55W | 2 x T5 80W |
| 2 x DULUX L 80W | |