Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC QT-FIT8 3x/4x18W/230-240
Kod produktu: 4008321294302
Opis i parametry techniczne
Statecznik QUICKTRONIC FIT8 do świetlówek liniowych T8. Do zastosowania w oświetleniu pomieszczeń, w których często włącza się oświetlenie. Daje 20% oszczędności energii elektrycznej i o 50% zwiększa trwałość świetlówek w porównaniu z układem tradycyjnym.
Najistotniejsze cech:
- możliwość stosowania w oświetleniu awaryjnym
- jednakowy strumień świetlny zarówno przy napięciu stałym, jak i zmiennym
- automatyczne ponowne włączenie po wymianie świetlówki
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QT-FIT8 3X18/4x18 |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -15 C do 50 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 280 mm |
| Długość L1 | 270 mm |
| Szerokość b | 40 mm |
| Wysokość h | 28 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki liniowe | |
| 3 x 18W T8 | 4 x 18W T8 |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA