Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC QT-FIT 5/8 1x18-39/220-240
Kod produktu: 4008321873927
Opis i parametry techniczne
Statecznik QUICKTRONIC FIT 5/8 do świetlówek liniowych T5 i T8. Do zastosowania w oświetleniu pomieszczeń, w których często włącza się oświetlenie. Daje 20% oszczędności energii elektrycznej i o 50% zwiększa trwałość świetlówek w porównaniu z układem tradycyjnym.
Najistotniejsze cech:
- możliwość stosowania w oświetleniu awaryjnym
- jednakowy strumień świetlny zarówno przy napięciu stałym, jak i zmiennym
- automatyczne ponowne włączenie po wymianie świetlówki
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QT-FIT 5/8 1X18-39/220-240V |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -15 C do 50 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 280 mm |
| Długość L1 | 270 mm |
| Szerokość b | 30 mm |
| Wysokość h | 21 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki liniowe | |
| 1 x 16W T8 | 1 x 30W T8 |
| 1 x 18W T8 | 1 x 36W T8 |
| 1 x 24W T5 | 1 x 39W T5 |