Statecznik elektroniczny OSRAM QUICKTRONIC PROFESSIONAL QTP5 2x14-35W/220-240
Kod produktu: 4008321329073
Opis i parametry techniczne
Statecznik QUICKTRONIC PROFESSIONAL do świetlówek liniowych T5 o stałej mocy, umożliwiający zapłon świetlówek na gorąco w czasie ok. 2 sekund. Do zastosowania w oświetleniu pomieszczeń, w których często włącza się oświetlenie.
Najistotniejsze cech:
- gorący zapłon świetlówki w ciągu 2 s
- możliwość stosowania w oświetleniu awaryjnym
- jednakowy strumień świetlny zarówno przy napięciu stałym, jak i zmiennym
- automatyczne ponowne włączenie po wymianie świetlówki
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Oznaczenie | QTP5 1X14-35/220-240V |
| Napięcie | 220-240V |
| Temperatura pracy | -20 C do 50 C |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość L | 360 mm |
| Długość L1 | 350 mm |
| Szerokość b | 30 mm |
| Wysokość h | 21 mm |
| Ściemnianie | NIE |
| Możliwe do podłączenia źródła światła | |
|---|---|
| Świetlówki liniowe | |
| 2 x 14W T5 | 2 x 28W T5 |
| 2 x 21W T5 | 2 x 35W T5 |