PASEK LED 35W 5050 30LED 12V RGB bez osłony (ROLKA 5m) WOJ11937 SPECTRUM - cena za rolkę
Kod produktu: WOJ11937
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 35W (minimum 3,9W/m) |
| Prąd | 2900 mA |
| Napięcie | 12V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 38 kWh/1000h |
| Strumień świetlny | 1300 lm |
| Skuteczność świetlna | - |
| Barwa światła | RGB |
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 |
| Wymiary | 5000x10mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Trwałość | 50000 h |
| Gwarancja | 5 lata |