Oprawa LEDVANCE DOWNLIGHT LED ALU DALI 200 25W/230V 3000K IP44 - ściemnialna
Kod produktu: 4058075091610
Opis i parametry techniczne
Korzyści ze stosowania produktu
- Zainstalowany zasilacz DALI z indywidualną konfiguracją opraw
- Wysoka skuteczność świetlna
- Bezpośredni zamiennik dla kompaktowych opraw typu downlight
- Energooszczędność do 60% (w porównaniu z oprawami oświetleniowymi wyposażonymi w świetlówki)
- Bardzo jednorodne światło
- Łatwy i szybki montaż
- Funkcjonalne wzornictwo
- 5-letnia gwarancja
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 25,00 W |
| Napięcie znamionowe | 230 ... 240 V |
| Częstotliwość siciowa | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy | 110 mA |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Strumień świetlny | 2250 lm |
| Skuteczność świetlna | 90 lm/W |
| Barwa światła | Warm White |
| Współczynnik oddawania barw Ra | >80 |
| Kąt rozsyłu światła | 100º |
| Średnica | 215,0 mm |
| Wysokość | 61,0 mm |
| Średnica otworu montażowego | 200,0 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | White (biały) |
| Zakres temperatury otoczenia | -20 ... 45ºC |
| Trwałość | 50000 h |
| Ściemnianie | TAK |
| Typ połączeń | Złącze śrubowe |
| Klasa ochrony IK | IK02 |
| Typ zabezpieczenia | IP44/IP20 |
Pliki do pobrania