Oprawa FIALE V GU10 KWADRATOWA OCZKO SUFITOWE IP20 biała SLIP001010 SPECTRUM
Kod produktu: SLIP001010
Opis i parametry techniczne
Oprawa na wymienne źródło światła PAR16 z trzonkiem GU10.
Sprzedawana bez źródła światła.
W zestawie konektor GU10
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | max. 10W for LED, 50W for halogen |
| Napięcie | 250V max. |
| Prąd nominalny | - |
| Barwa światła | - |
| Strumień świetlny | - |
| Wymiary oprawy | 85 x 85 x 35 mm |
| Otwór montażowy | 75 x 75 mm |
| Waga | 0,17kg |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20º do +40ºC |
| Żywotność | - |
| Kąt świecenia | - |
| Sposób montażu | podtynkowy |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | biały |