Oprawa AR111 GU10 x 2 MDD MAXI DUE IP20 SLIP002008 SPECTRUM biała
Kod produktu: SLIP002008
Opis i parametry techniczne
Oprawa oświetleniowa typu oczko MDD MAXI DUE GU10 x2 AR111 na wymienne źródło światła.
Przeznaczona do montażu podtynkowego.
Sprzedawana bez źródła światła.
W zestawie konektor GU10
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc | max. 25W for LED, 50w for halogen |
| Napięcie | 250V max. |
| Prąd nominalny | - |
| Barwa światła | - |
| Strumień świetlny | - |
| Wymiary oprawy | 186 x 336 x 42 mm |
| Otwór montażowy | 165 x 330 mm |
| Waga | 0,55kg |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Temperatura pracy | -20º do +40ºC |
| Żywotność | - |
| Kąt świecenia | - |
| Sposób montażu | w suficie podwieszanym |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | biały |