OPRAWA STROPOWA LED REFLEKTOROWA SP ADJ P 8W/927 2700K PS DIM IP20 BK - CZARNA
Kod produktu: 4099854000140
Opis i parametry techniczne
OPIS PRODUKTU
- Aż do 90 % oszczędność energii w porównaniu z punktowymi oprawami halogenowymi
- Powerselect: Regulacja mocy za pomocą przełączników DIP na sterowniku
- Łatwa wymiana zewnętrznego zasilacza dzięki wtyczce z zatrzaskiem bagnetowym
- Łatwa instalacja i podłączenie elektryczne dzięki beznarzędziowym złączom elektrycznym
- SCALE Design – świetny wygląd, wysokiej jakości materiały i niewielkie wymiary wpasowują się w każde otoczenie
- 5-letnia gwarancja
- Bezpośredni zamiennik halogenowych opraw reflektorowych
- Oświetlenie ogólne
- Pokoje hotelowe i korytarze
- Bary, restauracje
- Oświetlenie akcentujące
- Galerie, muzea
- Pomieszczenia mieszkalne
- Regulowany kąt obrotu: ±25°
- Wskaźnik oddawania barw Ra: 90
- Kąt wiązki: 36°
- Obudowa z odlewu ciśnieniowego aluminium
- Sprężyny zabezpieczone podkładkami silikonowymi
- Ściemnialne (za pomocą licznych popularnych ściemniaczy, zobacz więcej www.ledvance.pl/dim)
- Możliwość wykorzystania wewnętrznego okablowania
- Zewnętrzny osprzęt sterujący w zestawie z przełącznikami DIP do wyboru mocy podczas instalacji
- Pierścienie są dostępne jako akcesoria
- Wybrany sterownik DALI 2.0 dostępny jako wyposażenie dodatkowe
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc nominalna | 8W / 6W / 4W |
| Napięcie znamionowe | 220 ... 240 V |
| Częstotliwość sieciowa | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy | 38 mA |
| Temperatura barwowa | 2700ºK |
| Strumień świetlny | 640 lm / 510 lm / 320 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Skuteczność świetlna | 80 lm/W |
| Kąt rozsyłu światła | 36º |
| Średnica | 81,0 mm |
| Wysokość | 43,0 mm |
| Średnica otworu montażowego | 68,0 mm |
| Materiał osłony | Polistyren (PMMA) |
| Materiał powierzchni emitującej światło | PMMA |
| Kolor | Czarna |
| Zakres temperatury otoczenia | -10 / +40ºC |
| Trwałość | 50000 h |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa IK ( odporność na uderzenia) | IK03 |
| Klasa ochrony | II |
| Typ zabezpieczenia | IP20 |
| Sposób montażu | Montaż w zabudowie |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA