OPRAWA STROPOWA LED PANEL 4IN1 1200 32W/830 3000K 3600LM WT LEDVANCE
Kod produktu: 4058075699663
Opis i parametry techniczne
CECHY PRODUKTU I KORZYŚCI
- Równomierny rozsył strumienia świetlnego
- Szerokie zastosowanie w różnych pomieszczeniach
- Oszczędność energii aż do 50% w porównaniu z listwami oświetleniowymi T5
- Niewielkie tętnienie światła dzięki specjalnemu statecznikowi elektronicznemu
- 5-letnia gwarancja
- Bezpośredni zamiennik świetlówkowych opraw oświetleniowych
- Biura, szkoły
- Ogólne oświetlenie wnętrz
- Oświetlenie korytarzy i wejść
- Oświetlenie sklepowe
- Dostępne 600 x 600 i 300 x 1200
- Strumień świetlny 3600 lm
- Skuteczność świetlna: do 112 lm/W
- Test rozżarzonego drutu zgodnie z IEC 60695-2-12: 650 °C
- Trwałość (L70/B50): 50 tys. godzin (przy 25°C)
4w1 - Montaż natynkowy / podtynkowy / podwieszany
- Natynkowy: za pomocą wkrętów, bezpośrednio na suficie, lub ścianie
- Podtynkowy: poprzez zainstalowanie w zdejmowanych i tradycyjnych sufitach podwieszanych.
- Podtynkowy: w płytach G-K, za pomocą uchwytów do kartongipsu.
- Podwieszany: przy pomocy linek montażowych
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 32,00 W |
| Napięcie znamionowe | 220 ... 240 V |
| Częstotliwość sieciowa | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy | 143 mA |
| Temperatura barwowa | 3000ºK |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Barwa światła | Warm White |
| Skuteczność świetlna | 112 lm/W |
| Kąt rozsyłu światła | 120º |
| Długość | 1195,0 mm |
| Szerokość | 295,0 mm |
| Wysokość | 34,0 mm |
| Materiał osłony | Polistyren |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Zakres temperatury otoczenia | -10 / +50ºC |
| Trwałość | 50000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| IK | 02 |
| Klasa ochrony | II |
| Typ zabezpieczenia | IP20 |
| Sposób montażu | Wpuszczany/zawieszany/natynkowy |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA