OPRAWA PAVA 2 NA SZYNOPRZEWÓD 3F 19-42W NW 230V 20-45º SLI033030NW_PW ŚWIATŁO NEUTRALNE - 5 LAT GWARANCJI
Kod produktu: SLI033030NW_PW
Opis i parametry techniczne
Oprawa oświetleniowa na szynoprzewód PAVA 2, o regulowanej mocy 19-42 W, regulowanym kącie rozsyłu światła 20-40º, wysokiej skuteczności świetlnej 107 lm/W. Wykonana jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Wyróżnia się także bardzo wysokim wskaźnikiem oddawania barw RA>90. Świeci światłem o neutralnej - najbardziej uniwersalnej barwie (4000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, z których korzystamy na codzień, zapewniając komfort podczas codziennych czynności. Przeznaczona do montażu na szynoprzewód.
| Parametry techniczne | |
| Moc | 19-42W |
| Prąd | 185 mA |
| Zużycie energii | 42kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Klasa ochronności PP | II |
| Zasilacz w komplecie | TAK |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Strumień świetlny | 1800-3200 lm (360º) |
| Skuteczność świetlna | 107 lm/W |
| Światłość | 8900 CD |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 20-45º |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40ºC |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM, PLASTIC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 96 x 192 x 231 mm |
| Waga | 1,2 kg |
| Sposób montażu | NA SZYNĘ 3 FAZOWĄ |
| Zastosowanie | WEW |
| Gwarancja | 5 lat |