OPRAWA LIMEA LED TUBE SLIM HERMETYK G13 2x150 250V IP65 SPECTRUM SLI028016_SLIM - na wymienne źródło światła
Kod produktu: SLI028016_SLIM
Opis i parametry techniczne
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Częstotliwość sieciowa | 50 Hz |
| Zasilanie w komplecie | NIE |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Zakres temperatury pracy | -20 / +40ºC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Trzonek | G13 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Długość | 1576,0 mm |
| Szerokość | 94,0 mm |
| Wysokość | 55,0 mm |
| Max.moc źródła | 50W LED TUBE |
| Max. ilość w linii | 3 szt |
| Sposób montażu | NATYNKOWY, ZWIESZANY |
| Gwarancja | 2 lata |