OPRAWA LIMEA GIGANT PRO HERMETYK 1500mm 58W/47W/37W/27W NW 120ST IP66 IK10 1500x80x68mm SLI028252NW_PW SPECTRUM - 5 lat gwarancji
Kod produktu: SLI028252NW_PW
Opis i parametry techniczne
Hermetyczna oprawa oświetleniowa LIMEA GIGANT PRO, o mocy 27/37/47/58 W, wysokiej skuteczności świetlnej 155 lm/W. Wykonana jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Posiada bardzo wysoką klasę szczelności IP66, zapewniającą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz strumieniami wody. Klasa IK10 zapewnia odporność na uderzenia. Świeci światłem o neutralnej - najbardziej uniwersalnej barwie (4000K). Przeznaczona zarówno do montażu natynkowego i zwieszanego. Produkt posiada atest PZH, dzięki czemu można go zastosować do pomieszczeń podwyższonych wymaganiach higienicznych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 27/37/47/58 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieciowa | 50 Hz |
| Prąd znamionowy | 255 mA |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Strumień świetlny | 4200 - 8700 lm |
| Barwa światła | NEUTRALNA |
| RA | 80 |
| Skuteczność świetlna | 155 lm/W |
| Kąt rozsyłu światła | 120º |
| Długość | 1500,0 mm |
| Szerokość | 80,0 mm |
| Wysokość | 68,0 mm |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kolor | Szary/biały |
| Zakres temperatury otoczenia | -20 / +40ºC |
| Trwałość | 50000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| IK | 10 |
| Klasa ochrony | I |
| Typ zabezpieczenia | IP66 |
| Sposób montażu | NATYNKOWY, ZWIESZANY |
| Gwarancja | 5 lat |