OPRAWA LED NA SZYNĘ 3-FAZOWĄ TRACKLIGHT SPOT D75 25W 4000ºK 90RA 24º NFL LEDVANCE - CZARNA
Kod produktu: 4058075113589
Opis i parametry techniczne
Cechy produktu
- Kompaktowe oprawy punktowe Tracklight ze zintegrowanymi statecznikami
- Kąt obrotu: 350°, kąt odchylenia: 90°
- Skuteczność świetlna oprawy: do 80 lm/W
- Dostępne wersje o temperaturze barwowej: 3000 lub 4000 K
- Wskaźnik oddawania barw Rskuba/sub: > 90
- Wskaźnik oddawania barw Ra9: > 50
- Początkowa jednolitość barw: ≤ 3 SDCM
- Wyposażone w odbłyśniki, kąt rozsyłu światła 24°
- Zgodność ze zunifikowanym językiem projektowania LEDVANCE (projekt SCALE)
- Solidna obudowa z odlewu ciśnieniowego aluminium
- Dostępne w kolorze białym matowym (np. RAL9016), czarnym matowym (np. RAL9004) i szarym (np. RAL7042)
Zalety produktu
- W zestawie 3-fazowy adapter kompatybilny ze standardowymi listwami zasilającymi (GLOBAL, EUTRAC, POWERGEAR, STAFF, NORLUX, NUCO, NORDIC)
- Głęboki odbłyśnik i pierścień ochronny minimalizują olśnienie (stopień redukcji olśnienia UGR < 16)
- Odbłyśnik można łatwo zmienić dzięki zaczepowi bagnetowemu i gumowej przyssawce
- Brak odwracania uwagi od oświetlanych obiektów dzięki minimalistycznej konstrukcji
- Niewielkie tętnienie światła dzięki specjalnemu statecznikowi elektronicznemu
- 5-letnia gwarancja
Wyposażenie / Akcesoria
- Dodatkowe odbłyśniki dostępne w wersjach o kącie rozsyłu światła 15° lub 38°
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 25,00 W |
| Napięcie znamionowe | 220...240 V |
| Strumień świetlny oprawy | 1900 lm |
| Temperatura barwowa | 4000ºK |
| Barwa światła | Cool White |
| Skuteczność świetlna | 75 lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw RA | 90 |
| Kąt rozsyłu światła | 24º |
| Zawiera źródło światła | TAK - niewymienne |
| Średnica | 75,0 mm |
| Wysokość | 255,0 mm |
| Masa produktu | 770,0 g |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Kolor | CZARNY |
| Zakres temperatury otoczenia | -10…+40 °C |
| Znamionowa trwałość | 30000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Do użytku | wewnątrz |
| Sposób montażu | NA SZYNĘ 3 FAZOWĄ |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA