Naświetlacz LEDVANCE OSRAM FLOODLIGHT LED 30W/230V 6500K IP65 3600lm BIAŁY
Kod produktu: 4058075421202
Opis i parametry techniczne
Korzyści ze stosowania produktu
- Oszczędności energii aż do 90% (w porównaniu z naświetlaczami halogenowymi).
- Bardzo jednorodne światło.
Obszar zastosowań
- Zamiennik naświetlaczy wykorzystujących żarówki halogenowe o mocy do 400W.
- Parkingi i przejścia podziemne
- Garaże.
- Strefy publiczne.
- Elewacje budynków.
- Tereny budowy.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 30,00 W |
| Napięcie znamionowe | 230 ... 240 V |
| Częstotliwość siciowa | 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy | |
| Temperatura barwowa | 6500ºK |
| Strumień świetlny | 3600 lm |
| Światłość | |
| Barwa światła | Cool Daylight |
| Współczynnik oddawania barw Ra | >80 |
| Kąt rozsyłu światła | 100ºx100º |
| Długość | 177,0 mm |
| Szerokość | 186,0 mm |
| Wysokość | 42,0 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Biały |
| Zakres temperatury otoczenia | -20 ...+50ºC |
| Trwałość | 70000 h |
| Ściemnianie | NIE |
| Typ połączeń | Kable |
| Klasa ochrony | I |
| Typ zabezpieczenia | IP65 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA