MADARA MINI II GU10 BIAŁA SLIP003008 SPECTRUM NA SZYNOPRZEWÓD 3-FAZOWY - wymienne źródło światła
Kod produktu: SLIP003008
Opis i parametry techniczne
Przeznaczone do użytku wewnętrznego: oświetlenie główne,
- dom i otoczenie, domy i mieszkania,
- obiekty biurowe - biura, gabinety, korytarze,
- obiekty komercyjne - sklepy, butiki, galerie handlowe, sklepy odzieżowe, wystawy sklepowe,
- muzea, hotele
*GU10 - max.20W. Oprawa bez źródła światła. W zestawie przedłużka GU10.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Trzonek | GU10 |
| Zakres temperatury otoczenia | -20/+40ºC |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Kolor | BIAŁY |
| Wymiary AxBxC | 56x121x172 mm |
| Waga | 0,27 kg |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Do użytku | wewnątrz |
| Sposób montażu | NA SZYNĘ 3 FAZOWĄ |
| Gwarancja | 2 lat |