Lampa sodowa OSRAM VIALOX NAV-TS 250W Fc2
Kod produktu: 4050300015705
Opis i parametry techniczne
Wysokoprężne lampy sodowe VIALOX NAV-TS (standard) są bardzo ekonomiczne w działaniu, są niedrogie i mają długą trwałość.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 250 W |
| Trzonek | Fc2 |
| Strumień świetlny | 28000 lm |
| Temperatura barwowa | 2000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 25 |
| Długość (L) | 206 mm |
| Średnica (d) | 23 mm |
| Odległość (a) | 103 mm |
| Żywotność | 24000 h |