Lampa sodowa OSRAM VIALOX NAV-T 1000W E40
Kod produktu: 4050300251417
Opis i parametry techniczne
Wysokoprężne lampy sodowe VIALOX NAV-T (standard) są bardzo ekonomiczne w działaniu, są niedrogie i mają długą trwałość.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 130000 lm |
| Temperatura barwowa | 2000ºK |
| Wskaźnik oddawania barw | 20 |
| Długość (L) | 360 mm |
| Średnica (d) | 66 mm |
| Odległość (a) | 240 mm |
| Żywotność | 10000 h |