Lampa metalohalogenkowa PHILIPS MSR1200 HID 1200W 189363 G22
Kod produktu: 8711500189363
Opis i parametry techniczne
Zastosowanie:
- sesje zdjęciowe dla TV lub filmu w warunkach światła dziennego w studiu lub na zewnątrz
- zakres reportażowy (lampy niskowatowe)
- produkcja filmowo-telewizyjna (wyższe moce)
- scena teatralna (światło dramaturgiczne)
- fotografia profesjonalna
- rozrywka.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1200 W |
| Napięcie pracy lampy | 100 V |
| Prąd lampy | 13,8 A |
| Trzonek | G22 |
| Strumień świetlny | 110000 lm |
| Temperatura barwowa | 5900ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | >80 |
| Długość | 175,0 mm |
| Średnica (d) | 40,0 mm |
| Odległość a | - |
| Żywotność | 800 h |
| Dozwolona pozycja pracy | dowolna |
| Etykieta energetyczna | B |