Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-TS 2000W/N/L K12s-36
Kod produktu: 4008321530660
Opis i parametry techniczne
Lampy POWERSTAR HQI-TS o długim łuku, bez bańki zewnętrznej. Nadają się tylko do zastosowania w zamkniętych oprawach oświetleniowych.
Zalety lamp długołukowych:
- Idealne do reflektorów kompaktowych
- Wyjątkowo długa trwałość
- Działają z konwencjonalnymi zapłonnikami i statecznikami
- Możliwe ponowne uruchomienie gorącej lampy przy zastysowaniu odpowiedniego układu zapłonowego
Zastosowanie: stadiony sportowe, hale sportowe, oświetlenie dużych powierzchni, instalacje przemysłowe, lotniska, doki, stacje rozrządowe.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 2000 W |
| Trzonek | K12s-36 przewód |
| Strumień świetlny | 230000 lm |
| Temperatura barwowa | 4100ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 65 |
| Długość (L) | 274 mm |
| Średnica (d)) | 40 mm |
| Odległość (a) | 137 mm |
| Żywotność | 8000 h |