Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-TS 1000W/NDL/S K12s-36
Kod produktu: 4008321591944
Opis i parametry techniczne
Lampy POWERSTAR HQI-TS o krótkim łuku, bez bańki zewnętrznej. Nadają się tylko do zastosowania w zamkniętych oprawach oświetleniowych.
Zalety lamp krótkołukowych:
- Kompaktowe wymiary do małych reflektorów
- Wysoka skuteczność świetlna
- Równomierny rozsył światła
- Znakomite oddawanie barw
- Bardzo dobra stabilność barwy
- Małe straty strumienia świetlnego przez cały okres trwałości lampy
- Możliwe ponowne uruchomienie gorącej lampy przy zastysowaniu odpowiedniego układu zapłonowego
Zastosowanie: stadiony sportowe, hale sportowe, oświetlenie dużych powierzchni, urządzenia światła rozproszonego, symulacja światła słonecznego.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Trzonek | K12s-36 przewód |
| Strumień świetlny | 90000 lm |
| Temperatura barwowa | 4400ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 85 |
| Długość (L) | 187 mm |
| Średnica (d)) | 36 mm |
| Odległość (a) | 93 mm |
| Żywotność | 6000 h |