Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-T 1000W/D E40
Kod produktu: 4008321527035
Opis i parametry techniczne
Lampa dużej mocy POWERSTAR HQI-T z trzonkiem E40 wykonana w technologii kwarcowej. Tylko do zamkniętych opraw oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 1000 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 85000 lm |
| Temperatura barwowa | 7250ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 81 |
| Długość (L) | 345 mm |
| Średnica (d) | 76 mm |
| Odległość (a) | 220 mm |
| Żywotność | 9000 h |