Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-E 400W/N powlekana E40
Kod produktu: 4058075039803
Opis i parametry techniczne
Jednostronnie trzonkowane lampy wyższej mocy POWERSTAR HQI-E z eliptyczną bańką wykonane w technologii kwarcowej. Można je stosować tylko zamkniętych oprawach oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 400 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 40000 lm |
| Temperatura barwowa | 3800ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 62 |
| Długość (L) | 290 mm |
| Średnica (d) | 122 mm |
| Żywotność | 9000 h |