Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-E 250W/D PRO powlekana E40
Kod produktu: 4008321677907
Opis i parametry techniczne
Jednostronnie trzonkowane lampy wyższej mocy POWERSTAR HQI-E z eliptyczną bańką wykonane w technologii kwarcowej. Można je stosować tylko zamkniętych oprawach oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 250 W |
| Trzonek | E40 |
| Strumień świetlny | 19000 lm |
| Temperatura barwowa | 5200ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 92 |
| Długość (L) | 226 mm |
| Średnica (d) | 91 mm |
| Żywotność | 12000 h |