Lampa metalohalogenkowa OSRAM HTI 250W/32C FaXP2.5 - z kablem i wtyczką
Kod produktu: 4050300021805
Opis i parametry techniczne
Lampy krótkołukowe z odbłyśnikiem HTI® mają dwubarwny ogniskujący odbłyśnik światła zimnego i dzięki temu stanowią niezwykle wydajny system oświetleniowy.
Są stosowane w endoskopii medycznej, technice światłowodowej i w branży przemysłowej.
Bezpieczeństwo:
Ze względu na wysoką luminancję, emisję promieniowania nadfioletowego, oraz wysokie ciśnienie
panujące w lampie, lampy HMI® można stosować jedynie w zamkniętych i dostosowanych oprawach
oświetleniowych. Poprzez zastosowanie odpowiednich filtrów należy zapewnić redukcję promieniowania nadfioletowego do dopuszczalnego poziomu. Przy pęknięciu lampy wyzwala się rtęć. Należy stosować się do specjalnych przepisów bezpieczeństwa. Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa znajdują się w ulotce załączonej do opakowania lub w instrukcji obsługi lampy.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 250 W |
| Napięcie pracy lampy | 45 V |
| Prąd lampy | 6 A |
| Trzonek | FaXP2.5 - z kablem i wtyczką |
| Temperatura barwowa | 5600ºK |
| Długość (L) | 73 mm |
| Średnica (d) | 67 mm |
| Odległość (a) | 32 mm |
| Żywotność | 250 h |