INTELIGENTNA OPRAWA NATYNKOWA LED NYMPHEA 36W CCT+DIMM Wi-Fi SLI031032CCT SPECTRUM SMART
Kod produktu: SLI031032CCT
Opis i parametry techniczne
Korzyści płynące ze stosowania technologii SMART:
- Możliwość sterowanie oświetleniem z dowolnego miejsca w zasięgu internetu
- Możliwość ściemniania, zmiany temperatury barwowej
- Możliwość ustawienia harmonogramu i czasu pracy źródeł światła
- Możliwość łączenia źródeł światła w grupy i sterowanie nimi
- Możliwość udostępniania sterowania innym użytkownikom aplikacji
- Możliwość sterowania głosem (googe assistant i alexa)
Pobierz darmową aplikację Spectrum SMART
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 36 W |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 36 kWh/1000h |
| Strumień świetlny | 2500-2700 lm |
| Skuteczność świetlna | 75 lm/W |
| Barwa światła | Ciepła, Neutralna, Zimna |
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 |
| Trwałość | 17000 h |
| Wymiary | 488x72 mm |
| Otwór montażowy | - |
| Materiał obudowy | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności | IP20 |
| IK | 06 |
| Sposób montażu | natynkowy |
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Gwarancja | 2 lata |