Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-TS EXCELLENCE 70W/NDL RX7s
Kod produktu: 4008321678324
Opis i parametry techniczne
POWERSTAR HQI-TS EXCELLENCE to dwustronnie trzonkowane, kompaktowe lampy metalohalogenkowe. Odpowiednia konstrukcja bańki powoduje znaczną redukcję promieniowania nadfioletowego. Charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną i wysokim wskaźnikiem oddawania barw, oraz długą żywotnością.
Można je stosować tylko w zamkniętych oprawach oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 70 W |
| Trzonek | RX7s |
| Strumień świetlny | 6500 lm |
| Temperatura barwowa | 4200ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 78 |
| Długość | 117 mm |
| Średnica | 19 mm |
| Żywotność | 12000 h |