Lampa metalohalogenkowa OSRAM POWERSTAR HQI-T 400W/N E40
Kod produktu: 4058075039766
Opis i parametry techniczne
Lampa średniej mocy POWERSTAR HQI-T z trzonkiem E40 wykonana w technologii kwarcowej. Tylko do zamkniętych opraw oświetleniowych.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 448 W |
| Trzonek | E40 |
| Prąd lampy | 3,9 A |
| Napięcie znamionowe | 126 V |
| Strumień świetlny | 40000 lm |
| Temperatura barwowa | 3700ºK |
| Wskaźnik oddawania barw Ra | 62 |
| Długość (L) | 273 mm |
| Średnica (d) | 46 mm |
| Odległość (a) | 175 mm |
| Żywotność | 12000 h |
Pliki do pobrania
KARTA KATALOGOWA