Bezhalogenowa żarówka OSRAM 8018 - 15W/6V B15d
Kod produktu: 4050300206417
Opis i parametry techniczne
Żarówka niskonapięciowa bezhalogenowa. Stosowana w mikroskopach, w oświetleniu teatralnym, filmowym i technicznym.
| Parametry techniczne | |
|---|---|
| Moc znamionowa | 15 W |
| Napięcie | 6 V |
| Trzonek | B15d |
| Strumień świetlny | - |
| Średnica (d) | 17 mm |
| Długość całkowita (L) | 52 mm |
| Odległość (a) | 5 mm |
| Żywotność | 100 h |